Vyhledávání

Kontakt

Základní škola, Mníšek pod Brdy, Komenského 886
Komenského 886
252 10 Mníšek pod Brdy

318 599 465 - 732 458 092

ID e4bmpw4

zskomenskeho886@seznam.cz

Ohlasy na naši práci

Poděkování za zapojení do projektu "Tulipánový měsíc"

Dobrý den, 

ráda bych vám srdečně poděkovala za skvělou spolupráci na projektu Tulipánový měsíc 2019, do kterého jste se společně s vašimi žáky a dětmi zapojili. Výzdoba v Nemocnici Na Pleši je již hotová a dopadlo to parádně! Posílám vám odkaz na úschovnu, kde jsou ke stažení všechny fotky, takže to můžete sami posoudit;-). Fotky jsou vám k dispozici, takže je můžete klidně zveřejnit i na vašich stránkách. Pacientům se výzdoba moc líbí, už při samotném vyvěšování obrázků nás někteří pacienti chválili, takže to jistě splnilo svůj účel. 

Odkaz na úschovnu zde: www.uschovna.cz/zasilka/KSKG33I4USURTWEA-7UZ

Zároveň zde posílám odkaz na facebook Amelie, kde jsme již zveřejnili příspěvek o výzdobě Na Pleši: https://www.facebook.com/amelie.zs/posts/2291034354282563?__xts__

A také odkaz na web Amelie, kde také v dohledné době přibudou fotky ze všech nemocnic, kde výzdoba proběhla, tak můžete průběžně sledovat, jak se celý projekt vydařil i díky vašemu přispění:-).https://www.amelie-zs.cz/pomoc-pro-zivot-s-rakovinou/tulipanovy-mesic/tulipanovy-mesic-2019/

Já naopak budu ráda za jakoukoli zpětnou vazbu od vás, případně za fotky z procesu tvoření, pokud se vám podařilo něco nafotit.

Děkuji vám moc za spolupráci a budu se těšit, že navážeme v příštím ročníku;-)!  

S pozdravem

Mgr. Dina Rišianová
Koordinátorka dobrovolníků - Středočeský kraj
www.amelie-zs.cz
Amelie, z.s. | Šaldova 15 | 186 00 Praha 8 - Karlín

 

Poděkování

Dobrý den,

opět bych chtěla velice poděkovat všem zaměstnancům školy za vše, co pro naše děti děláte, velice si toho vážíme.

Popřála bych za celou naši rodinu celému kolektivu školy hezké prázdniny, plné sluníčka a hlavně hodně odpočinku, který si strašně zasloužíte.

Ještě jednou moc děkuji.

Hana Červená

 

Poděkování za zapojení do sbírky "Život dětem"

Krásný den, milá paní ředitelko Krákorová, 

srdečně Vám děkujeme za celou organizaci sbírky ve školním roce 2017/2018.

V příloze posíláme děkovný certifikát, prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným dětem, rodičům a všem zaměstnancům, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná.

Byli bychom velmi rádi, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na některé z našich krátkých videí, které najdete na https://www.youtube.com/user/Zivotdetem.


Ještě jednou Vám moc a moc děkujeme za vaši neocenitelnou pomoc, které si nesmírně vážíme. 
 
S přáním krásných prázdnin

Za Život dětem, o.p.s. 
 

 

Pochvala z knihovny

Dobrý den, paní ředitelko,

 

chtěly bychom touto cestou moc poděkovat a pochválit Vaše děti, zejména kluky. Byli naprosto úžasní při pomoci na knižním bazaru. Sami nabídli pomoc, odnosili nám knihy z knihovny a pak zase dovnitř. Prostě byli skvělí!

 

Moc děkujeme.

 

Krásný den,

Nikola Bláhová a Tereza Bauerová

 

Besídka na ZŠ Komenského 886 nad lékárnou? 

Tohle není besídka, tohle je divadelní šou!

Každý rok se těšíme na jednu vyjímečnou vánoční událost. Poprvé jsme to zažili před několika lety. Nevěděli jsme co nás čeká, ale poté, co jsme viděli vánoční besídku naší školy, kde děti zpracovali v podstatě muzikálové představení, se vždy nemůžeme dočkat, co uvidíme příští rok. Jak si představujete vánoce? Není ta podstata právě o tom, aby se člověk uvolnil a nechal se naplnit pozitivními emocemi? Aby se i ti největší bručouni konečně usmáli? Letošní besídka byla plná pozitivních emocí! Dostalo se na všechny, každý si přišel na své. Úžasné ztvárnění romských vánoc pod taktovkou paní učitelky Burdové nás opravdu dostalo, buďme otevření, buďme lidé, dívejme se na věci v kontextu – byla to prostě paráda, díky. Rybáři se hašteřili, nakonec se udobřili. Pohádka o „Dvou tovaryších“ v podání našich dětí skvěle doplnila pestrou paletu představení. Zazpívali jsme si koledy, ale i jiné moderní věcičky. Zavítal mezi nás mladý Jarek Nohavica s kytarou a nakonec nám i Jan Cína s Ondrou Sokolem věrně vysvětlili „Jak dělá liška“. Děti, učitelé, kamarádi - děláte to srdíčkem, jsme rádi, že vás máme, jste prostě úžasní. Jen těžko si umíme představit tu dřinu, kterou obnáší s našimi „vyjímečnými“ dětmi nacvičit tak nádherná představení. Paní ředitelka může být právem pyšná na svůj tým, který do své práce vnáší lásku a lidskost! Děkujeme a už se zase těšíme na další skvělou besídku za rok.

Simon a Zuzka Podepřelovi